25 Ekim 2009 Pazar

TANIŞMA FASLI

Uzun zamandır buradan sizlerle iletişime geçmemiştim, geç de olsa sizlere kendimi tanıtarak tekrar buradan sizlere ulaşmaya karar verdim..

Yazdım yazdım sildim, sildim sildim yazdım ama sonunda hiç birini yapamadım... Anlatmak istediğim ne çok şeyler varmış, gizlemek istediğim ne kadar çok cümle.. Kimileri bir anda dökülüverdiler çok sevdim onları paylaşmak istedim sizlerle, kimisini düşünerek yazdım hiç hoşlanmadım saklamak istedim kendime.. En sonunda hepsini aldım kendime karar verdim teker teker vermeye..

Bu başlangıç olsun sizlere, yavaş yavaş beni tanıyın diye söyliyim sizlere bir kaç kelime..

Ben Pelin, severek Uluslararası İlişkileri okuyup dünyayı tanıyan ama dünyayı bilmenin tek başına bir işe yaramadığını anlayınca Kişilerarası İletişimi de öğrenmesi gerektiğini fark edip şimdi kişilerarasında ne gibi ilişkiler olduğunu öğrenmek için hevesle bekleyen bir öğrenciyim.

Daha söylecek çok sözüm var ama dinlemek için bir sonraki yazımı beklemeniz gerekecek, bu yazım sadece ufak bir tanışma.. Kendime sakladıklarımdan sizin için neler çıkaracağımı bulana kadar beni özleyin..

5 yorum:

 1. hoşgeldin iyi ki geldin:) bana da beklerim:)) sevgiler
  zeynep..

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar!! Hoşgeldiniz :) Her zaman bekleriz..

  YanıtlaSil
 3. Sevgili plndurukan, bloğun hayırlı olsun. seni izlemeye aldım bile güzel yazılar yazacağına ve bizlerle paylaşacağına inanıyorum.. bende beklerim ..tüm güzellikleri paylaşmak üzere sevgiler yolluyorum.. Görüşmek üzere..

  YanıtlaSil
 4. Çok teşekkür ederim güveninizi boşa çıkarmayacağım :))
  Yeni yazılarımla görüşmek üzere...

  YanıtlaSil

Şimdiden çok teşekkür ederim :)

Katılımınız benim için çok önemli, her zaman beklerim...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...