14 Mart 2011 Pazartesi

Bekleme Salonu

Hayatta ne kadar çok şeyi bekliyoruz. Hatta hayat başlı başına bir bekleme salonu gibi. Büyük şık bir salon burası, sıra sıra dizilmiş siyah deri sandalyeler ve koltuklar hatta arada kanepeler var. Salonda sırayla ilerleyebiliyorsunuz önce bir sandalye sonra bir koltuk sonra bakalım ne gelecek sıradan. Bir sandalye üzerinde beklenecek kadar kısa bir zaman mı yoksa koltuğa ihtiyaç duyacak kadar uzun mu. Peki ya kanepeler neden var? Onlar beklemeyi yalnız kılmamak için, kimi zaman yanınızda siz yorulduğunuzda destek olmak için kimi zaman başınızı dizine koyup dinlenebilmeniz için, kimi zaman tek başınıza o bekleme sürecini geçiremeyeceğiniz için..

Hep bekliyoruz. Bir gün sandalye tepesinde, bir an koltuğun kucağında başka bir zaman kanepe de omuz omuza... Bir sonrakini tahmin ediyoruz, umut ediyoruz ama bilemiyoruz ve bekliyoruz bakalım hangi siyah derili bize eşlik edecek diye.. 

Hayat bir bekleme salonu, siyah derili eşlikçilerle dolu.. İster dergi okuyup keyfini çıkarın, ister sürekli saati takip edip zamana kızın.. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Şimdiden çok teşekkür ederim :)

Katılımınız benim için çok önemli, her zaman beklerim...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...